Sepse kur bëhet fjalë për paratë na intereson fort! Sa paguhet Shyhrete Behluli në një mbrëmje?

By

Nëse nuk e keni ditur, ajo ka plot 45 vjet në skenën muzikore shqiptare sepse karrierën në këngë e ka nisur shumë e re.

Këngëtarja Shyhrete Behluli, duket sikur është rritur në skenë ndërsa në krejt këto vjet ajo i ka dhënë publikut shumë këngë të bukura.

Dhe madje ka qenë prezente në shumë gëzime familjare duke u kënduar në momentet më të rëndësishme të jetës.

Por sa paguhet ajo në një mbrëmje muzikore?

Këtë Shyhrete Behluli e thotë apo jo, ndiqeni në Nd’rrimin e Natës këtë të hëne me Alaudin Hamitin në ora 22:00 në Klan Kosova. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm