Kejvina Kthella – biondinë prej vërteti apo vetëm jepet si e tillë?

By

Papritmas u bë e famshme duke dalë vetëm pak minuta në televizion.

Modelja shqiptare Kejvina Kthella, iu bashkua ekipit të Ermal Mamaqit në emisionin “Xing me Ermalin”, ku bën vetëm një pyetje dhe shpesh herë është cilësuar se ajo e personifikon “mitin e biondinave”, të cilave iu m’veshet epiteti si vajza jo shumë të zgjuara!

View this post on Instagram

💋

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

Por është me të vërtetë një e tillë ajo, apo vetëm jepet ashtu?

Mësojeni sonte në intervistën që ka dhënë për Prive, duke e ndjekur emisionin në ora 19:00 në Klan Kosova me Liberta Spahiun.

E nëse promo ju mbeti pa e parë, klikoni këtu më poshtë:

Artikuj të ngjashëm