Rita e entuziazmuar për performancën në Tiranë, ja çfarë shkruan!

By

Ajo është shprehur gjithmonë të jetë e lumtur që vjen të këndojë për shqiptarët sa herë që mundet.

Këngëtarja Rita Ora, pritet të performojë në Tiranë me 3 Qershor, me ftesë nga bashkia e kryeqytetit.

Dhe ajo e ka zyrtarizuar lajmin edhe vet, madje duke u shprehur shumë e entuziazmuar që po kthehet sërish në Tiranë, ku ka kënduar edhe disa vjet më parë.

“Shumë e emocionuar që do të shkoj në Tiranë, kryeqytetin e pandryshueshëm të Shqipërisë, për një super spektakël më 3 qershor, në të mrekullueshmin sheshin Skënderbeu. Pres me padurim për të festuar me të gjithë ju – Tirana rocks!”, ka shkruar Rita, në Facebook. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm