Kaq vite mbush sot Learta! (FOTO)

By

Këngëtarja Shyhrete Behluli është treguar mjaft e kujdesshme për ditën e sotme në kalendar – ditëlindjen e nuses së djalit.

Reja më e famshme në Kosovë, Learta, feston ditëlindjen e 24-të dhe kjo nuk ka kaluar pa një postim të Shyhretes.

Këngëtarja përmes një fotografie të përbashkët, ka uruar Leartën nën epitetin e nusës më të mirë.

Edhe 100! /Prive.al/

Urime ditëlindjen nusja jem ma e mira ❤️

A post shared by Shyhrete Behluli Official (@shyhrete_behluli) on

Artikuj të ngjashëm