Urime Urime! Ed Sheeran qenka martuar

By

Njëri ndër këngëtarët më të dëgjuar në botë, Ed Sheeran, më në fund e ka konfirmuar se është martuar me të dashurën e tij prej kohësh Cherry Seaborn!

Lajmet fillimisht qarkulluan se ata janë martuar në dhjetor, mirëpo as Ed e as gruaja e tij nuk i konfirmuan thashethemet.

Ndërsa tani, Ed më në fund e ka pranuar se është martuar në një intervistë në iHeart Radio.

Image result for ed sheeran

Ed u pyet për tekstin: “Watch how the lyrics in the songs might get twisted / My ëife wears red, but looks better ëithout the lipstick”, nga kënga “Remember the Name” në bashkëpunim me Eminem dhe 50 Cent.

Ndërsa Ed ka thënë: “Teksti është shkruar para se unë dhe Cherry të martoheshim dhe e dija që do të ishim të martuar në momentin që do dilte kënga”.

Shumë urime për njeriun këngët e të cilit janë bërë këngët e dashurisë së shumë çifteve! /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm