Sara Hoxha zbulon për të gjithë momentin e saj më të lumtur me Ledrin

By

Është një nga çiftet më të dashura të industrisë.

Kjo sepse beqarit më të kërkuar i morri zemrën Sara Hoxha.

E sot që Ledri po feston ditëlindjen e tij, të gjithë mbetëm pa frymë duke pritur se si e dashura e saj do t’i urojë ditëlindjen.

Kjo i bie të jetë edhe ditëlindja e parë që reperi po feston publikisht me të dashurën.

Dhe Sara nuk vonoi e as nuk dëshpëroi me urimin e saj, duke ndarë një moment tejet romantik për çiftin.

Fotoja e shkrepur në Shqipëri, teksa çifti ishin në pushime, shihen duke u puthur dhe Sara shkruam, “Kjo ishte një nga ditët më të lumtura në jetën tonë dhe pata fatin ta ndajë me ty. Për shumë ditë të tjera si kjo. Gëzuar ditëlindjen njeriut që dua ta mbaj përgjithmonë në zemrën time.” /Prive.al

Artikuj të ngjashëm