Genc Prelvukaj publikon këngë po aq thumbuese sa “Eskorta”

By

Ka kohë që artisti, ka paralajmëruar se ai ka gati një këngë të re.

Projekti do të ishte ekuivalent i këngës “Eskorta”, veç se ky do të thumbonte “burrat e paedukatë, që u pasuruan jashtëligjshëm”, ashtu siç kishte shkruar në postimin e tij në Instagram.

Kënga vjen si bashkëpunim me këngëtarin Granit Ismajli dhe titullohet “Lek i Madh”.

Mos e humbisni këngën e re në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm