Pas “Çika çika”, Ardian Bujupi dhe Xhensila vijnë me “Panorama”

By

Pas suksesit të bashkëpunimit të parë, “Cika cika”, që numëron më se 100 milionë klikime, Ardiani dhe Xhensila u ribashkuan përsëri.

Sot ata publikuan këngën “Panorama” e cila u shoqërua edhe me videoklip.

Mos e humbisni këngën e re në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm