Luana Vjollca shfaqet e dashuruar, ja djali që i mori zemrën!

By

Shumëkush do donte të ishte pranë saj e me të!

Por Luana Vjollcës vetëm një djalë ia ka marrë zemrën. Dhe ai nuk po del të jetë i dashuri Krenar Qoqaj, mirëpo një djalë tjetër.

Një vogëlush shumë i ëmbël ka ecur përdore me Luanën në hollet e një qendre tregtare. Siç duket ai është fans i saji, dhe e ka takuar rastësisht moderatoren e Top Channel.

“Në dashuri”, ka shkruar Luana, përderisa një video me vogëlushin e ka publikuar në Instastory. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm