Santiana e Linda nxjerrin një konkludim interesant për Blerandon

By

Santiana dhe Linda kanë bërë një bisedë në lidhje me Blerandon.

Ato kanë nxjerrë një konkludim interesant për të, përcjell Klankosova.tv.

“Është i influencuar nga Blero”, është shprehur Santiana.

Artikuj të ngjashëm