Vjen në jetë vajza e Kristina Bakit, ky është emri i veçantë

By

Modelja e njohur shqiptare është bërë nënë për herë të parë.

Vajza e saj erdhi në jetë të hënën dhe këtë e zbuloi vet ajo përmes fotografisë së parë të vogëlushes në Instagram.

Prindërit kanë vendosur që bebin ta quajnë Siera, dhe ne i urojmë më të mirat.

Urime./Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kristina 💕 (@kristinabaki)

Artikuj të ngjashëm