A është gati për fëmiun e dytë këngëtarja e njohur shqiptare ?!

By

Kur solli në jetë djalin e parë Tristanin, Kaltrina Selimi u shkëput pak nga muzika.

Shtuar edhe distancën gjeografike të jetesës në Londër, këngëtarja e shumë pëlqyer pak i rralloi projektet muzikore.

Për këto të fundit dhe jo vetëm, Kaltrina do të flas këtë të Shtunë në emisionin Prive në një intervistë me gazetarin Artan Telaku.

Mes tjerash, Kaltrina do të tregoj se cila ishte arsyeja që e riktheu për pak ditë në Prishtinë dhe detaje tjera nga bashkëpunimi i rradhës. /prive.al/

Artikuj të ngjashëm