Baby G ofendon rëndë reperin që deri dje e kishte shok të ngushtë (FOTO)

By

Pak ditë më parë, këngëtarja Gordana Kingji – Baby G bëri të ditur largimin nga labeli ku bënte pjesë pas më shumë se një viti në të.

FIllimisht, gjithçka u duk si një ndarje paqësore dhe me kompromis mes palëve por duket se nuk ka qenë komplet e tillë.

‘Lufta’ virtuale ka marrë një kthesë të rëndësishme para pak orësh me një postim të bërë në rrjete sociale.

Në të, Baby G tallet me tekstin e këngës ‘Kuks’ të reperit Gramoz Aliu të cilin madje e quan ‘p*ssy boy’.

Një miqësi e pandarë e trumbetuar si familje duket se ka përfunduar në mënyrën më të keqe të mundshme. Arsyet mund t’i thotë vetëm Baby G /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm