Nuk është Dafina ‘topless’ me Getinjon!

By

Sot mediat rozë kanë shkruar se këngëtarja Dafina Zeqiri është duke realizuar klip me reperin Getinjon.

Madje një fotografi ku shihen topless u aluadua se ishte Dafina por Prive mëson se ajo nuk është këngëtarja nga Kosova por një tjetër.

Pavarësisht që të jep përshtypje që është në fotografi Duffye, ajo është Fibi një vajzë e re që po do hyj në showbiz dhe vjen në bashkëpunim me Getinjon./Prive.al

Artikuj të ngjashëm