Samanta Karavella në bashkëpunim!

By

Ishte ndër më të përmendurat e fundvitit kjo edhe për shkak të prezantimit në festivalin ‘Kënga Magjike’ ku zuri vendin e katërt teksa u shpall edhe balada më e mirë e kompeticionit.

Mirëpo, Samanta Karavella nuk dëshiron që vitin ta mbyll me ‘Humbur’ e për këtë arsye ka nisur punë për një këngë akoma më ritmike që po punohet në studion e Max Production të cilët do të bëjnë edhe klipin.

Mirëpo, e veçantë e këtij projekti do të jetë artisti me të cilin do të sjell duet Samanta, është kuptuar që është nga Kosova por emri i tij po mbahet i rezervuar dhe për pak ditë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm