Dua Lipa gatuan darkën e parë të Krishtlindjeve për familje, po duket e shijshme në shikim të parë!

By

E provoi të gatuante darkën e parë për familjen e saj në mbrëmjen e krishtlindjeve.

Dhe Dua Lipa po që ia ka qëlluar.

Këngëtarja ka gatuar gjel deti për familjen e saj, dhe kjo është hera e parë që Dua ka përgatitur këtë lloj specialiteti.

Në teori tepsia e Duas duket shumë e bukur, ngase ajo e ka mbushur gjelin e detit me perime dhe e ka lidhur me spango, tamam si një profesioniste.

Megjithatë, si hera e parë që është ajo edhe mund ta ketë ngatërruar recetën dhe jo gjithçka ka mundur t’i shkojë mirë. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm