Kjo është balada e re e Yll Limanit (VIDEO)

By

Pas “Buzët e kuqe”, Yll Limani lansoi një baladë.

Këngëtari solli për fansat e vet, këngën e titulluar “Leje”.

Muzikën e kësaj kënge e kanë realizuar Ylli dhe Fatjon Miftari ndërkaq tekstin e ka shkruar vet artisti.

Dëgjojeni të plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm