Pse Gigi dhe Bella Hadid nuk do jenë prezente në dasmën e shoqes së ngushtë?

By

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin u martuan në gjykatë gati një vit më parë, vjeshtën e kaluar, vetëm dy fëmijë duke parë në sytë e njëri-tjetrit dhe duke vendosur të bënin gjënë e rritur, të linin pas rininë e tyre kur ishin 24 dhe 21 vjeç, respektivisht, dhe të zgjidhnin rrugën e martesës.

Tani të dy zoti dhe zonja Bieber do të kenë një martesë të dytë para miqve dhe familjes, me fustanin e bardhë dhe kostumin e dhëndrit. Kjo ditë e shumë pritur duket se ka mbërritur më në fund.

Image result for justin and hailey wedding

Mirë ndër të ftuar të afërt e njëkohësisht shumë të famshëm, Gigi dhe Bella Hadid nuk do jenë prezente në dasmën e shumëpërfolur të shoqes së tyre të ngushte Hailey Baldwin.

Image result for gigi bella hailey

Kendall Jenner la javën e modës në Evropë për të prezantuar në Emmy dhe përfundimisht udhëtoi për në Karolinën e Jugut për martesën e Justin Bieber dhe Hailey Baldwin sonte.

Image result for hailey kendall jenner

Dhe ndërsa disa të famshëm të tjerë kanë fluturuar nga Bregu Perëndimor në Bregun Lindor për çiftin, Gigi dhe Bella Hadid nuk e bënë dot. Ata po punojnë në Paris, pasi java e modës së qytetit po vazhdon deri më 1 tetor.

Motrat Hadid kanë qenë jashtë vendit dhe qëndrojnë në Francë këtë mbrëmje. Shtë një vendim i kuptueshëm, duke pasur parasysh që vajzat do të duhej të bënin një fluturim 11 orësh për në SHBA për të qenë në dasmë dhe mund të akoma të rezervohen për shfaqje nesër në Paris.

Burimi: Elle.com

 

Artikuj të ngjashëm