Si do e mbyll vitin Adelina Berisha?!

By

‘Na’ dhe ‘Bonita’ janë dy projekte e Adelina Berishës të publikuar gjatë këtij viti e me to do ta mbyll 2017-tën.

Prive ka mësuar se Adelina nuk është punuar aktualisht në diçka të re, teksa puna do të nis në fillim të vitit të ardhshëm.

Këngëtarja është në diskutim e sipër me disa producentë, e më pas do të vendos se kujt do tja besoj punën e këngës së re./Prive.al

Artikuj të ngjashëm