Bashkë në pushime – Eni Koci dhe Genc Prelvukaj publikojnë videon e adhurueshme

By

Dyshja janë një çift shumë simpatik dhe duken tejet të dashuruar.

Ka më shumë se një vit që këngëtarja Eni Koçi dhe reperi Genc Prelvukaj janë në një lidhje, ndërsa tek tani ata kanë nisur ta konfirmojnë romancën e tyre përmes fotografive e videove të përbashkëta.

View this post on Instagram

🍸🍸

A post shared by Genc Prelvukaj (@gencprelvukaj) on

Ata kanë udhëtuar për në Ishujt Phucket për pushime, ndërsa për herë të parë çifti ka treguar se janë vetëm ata të dy në udhëtim në këtë vend magjik.

Eni ka publikuar një seri videosh bashkë me Gencin, e dyshja shihen duke u shëtitur mbi një elefant gjigant. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm