Ryva Kajtazi tregon se si arriti të shpëtojë shtatzëninë e saj

By

Ryva Kajtazi ishte e ftuar në Prive për të rrëfyer datat e saj më të rëndësishme në jetë.

Që nga fillimi i shkollës dhe vazhdimin e karrierës ajo na tregoi momentet e paharrueshme të saj.

Për herë të parë, ajo thellohet edhe në gjërat më personale të jetës së saj. Ryva tregon se si përjetoi dështime në shtatzëni, dhe si një 25 dhjetor ishte dita më e frikshme e saj.

Ndiqni të plotë rrëfimin e saj në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm