Skerdi lanson baladën e re (VIDEO)

By

‘S’të fal’, quhet projekti i sapo lansuar nga Skerdi.

Kënga u punua në Redbox me tekst dhe melodi nga vet këngëtari.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm