Blerim Destani dhe Xhevdet Jashari hasin vështërsi në komunikacion! (FOTO)

By

Dyshja e njohur e skenës sonë, Blerim Destani e Xhevdet Jashari duket se vitin 2017 po e nisin me një aventurë mjaft interesante.

Pas disa ditë xhirimeve për film në një vend tjetër ata janë rikthyer në trojet shqiptare tashmë për të vazhduar xhirimet.

E me këtë rast aktorët e njohur morrën rrugën drejt një vendi malor për të kryer punët.

Por duket se jo gjithçka shkoi sipas planit pasi që dyshja hasën në një vështërsi komunikacioni teksa disa makina kishin bllokuar rrugën shkaku i borës.

Ndonëse makina e tyre ishte në gjëndje të kryente këtë udhëtim ata nuk patën mund^si të lëviznin deri në momentin e lërimit të rrugës.

E rastin në fjalë aktori Destani e pasqyroi edhe përmes një videoje prej të cilës kemi shkëputur disa pamje. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm