S4MM jep detaje ekskluzive të ndarjes së tij nga bashkëshortja

By

Në fillim të tetorit të vitit të kaluar, reperi nga Tetova S4MM i dha fund beqarisë me martesë.

Muajve të fundit është përfolur se ai është ndarë, dhe këtë e pranoi për Prive.

Ai pohoi se të dy janë ndarë, mirëpo jo ligjërisht dhe se ata mbajnë akoma kontakte.

Çka çoi në ndarjen e tyre, reperi tregon ekskluzivisht për Prive.

Ndiqni materialin e mëposhtëm. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm