Afërdita Dreshaj tregon në cilin muaj të shtatzënisë është (FOTO)

By

Pak ditë më parë, Afërdita Dreshaj zbuloi përmes Instagramit se është shtatzënë.

Ajo dhe bashkëshorti i saj Jakub Kindl, janë në pritje të një djali I cili vjen në jetë shumë shpejtë.

Përmes opsionit pyetje dhe përgjigje në Instagram, modelja tregoi në cilin muaj është pasi dikush i tha se nuk duket fare se është në pritje të ëmbël.

Ajo tha se këtë javë u bënë pesë muaj që është shtatzënë dhe se barku do rritet pasi ka kohë ende./Prive.al

Artikuj të ngjashëm