Luana Vjollca po tërhiqet nga muzika dhe prezantimi? (FOTO)

By

Të dielën pas mesnatës, Luana Vjollca bëri një njoftim përmes rrjeteve sociale, i cili s’do t’ju pëlqente aspak fansave të saj.

Këngëtarja/Prezantuesja e njohur, tha se po tërhiqet për pak kohë pasi ka nevojë për të pushuar.

Ajo tha se pas 12 vjetësh, ka ardhur koha për t’u tërhequr, megjithatë, e gjitha ka qenë një gënjeshtër.

Luana publikoi mesazhet që mori direkt pas njoftimit, por i uroi më pas të gjithë për 1 Prillin – ditën e gënjeshtrave.

Ajo tha se nuk e ka në mend të ndalet veçse duhet ndonjëherë gënjeshtra të tilla për të parë sa shumë dashuri i dhurojnë njerëzit.

Po ju a keni gënjyer sot dikë?/Prive.al  

Artikuj të ngjashëm