Fjalët që Vlashent Sata thotë për Dojna Meman janë ato që do donte çdo grua t’i dëgjonte

By

Këngëtari që jeton mes Tiranës dhe Parisit, Vlashent Sata ishtei ftuar në Prive, për të na rrëfyer shumë detaje nga jeta e tij.

Ai na tregoi për të gjitha risitë e karrierës së tij dhe jo vetëm.

Tash e disa kohë ai është në lidhje me moderatoren bukuroshe, Dojna Mema.

Cfarë ka të re dhe si nisi gjithcka me moderatoren, ndiqni të plotë videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm