Rikthehet Armend Rexhepagiqi: Çfarë mendon ai për estradën shqiptare? (VIDEO)

By

Armend Rexhepagiqi është rikthyer në ekranet tona, edhe pse jo me këngë të reja.

Këngëtari shumë i dashur për publikun është anëtar i festivalit ‘Kënga Magjike’, dhe këtë të shtunë rrëfeu shumë gjëra për Prive.

Në mesin e ekskluziviteve, Armendi tregoi çfarë mendon për estradën shqiptare por edhe a e ka në plan të rikthehet me këngë të reja.

Detajet ua sjell videoja e mëposhtme të cilët duhet ta shihni patjetër./Prive.al

Artikuj të ngjashëm