Si e kuptoi Elina që ishte e sëmurë? (VIDEO)

By

Në MyStory së fundmi keni pasur mundësi të dëgjoni rrëfimin emocionues të Elinës.

Ajo u diagnostikua me një sëmundje për të cilën ka treguar në detaje.

Në videon më poshtë, ajo tregon si veproi kur e kuptoi dhe si e menaxhon sot këtë sëmundje.

Mos e humbisni./Prive.al

Artikuj të ngjashëm