Mozzik fton gazetarët dhe kameramanët në koncert, ja çfarë do të ndodhë

By

Pas një kohe të gjatë pa koncerte, Mozzik ka vendosur të rikthehet më energjik se kurrë.

Ai tash e disa ditë e ka bërë njoftimin në rrjete sociale, por sot një postim i tij ishte pak më ndryshe.

Reperi ftoi të gjithë gazetarët dhe kameramanët të jenë pjesë në koncertin e tij të parë rikthyes dhe arsyen e ka bërë të ditur përmes shkrimit të mëposhtëm.

Kujtojmë që Mozzik pritet të bëhet së shpejti baba pasi Loredana – e dashura e tij është shtatzënë me fëmijën e parë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm