Kush është mashkulli që po përqafon Ronela? (FOTO)

By

Ronela Hajati ka postuar një fotografi të re në Instagram, duke kapur fytyrën e një mashkulli.

Ky imazh vjen si paralajmërim për projektin e ri muzikor i cili quhet ‘RRON’.

Kjo këngë do të lansohet me 10 prill. Këtë e konfirmii vet artistja.

Nëse nuk e dini, Ronela ka finalizuar albumin dhe tani do t’i lansojë këngët gjatë tërë vitit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm