A sheh ëndrra seksuale Naim Abazi? (VIDEO)

By

Pyetjeve provokative të emisionit Prive, këtë të shtunë iu përgjigj këngëtari i muzikës popullore, Naim Abazi.

Artisti i cili njëkohësisht është edhe prezantues, tregoi a është xheloz, kë do dëshironte ta intervistonte dhe si i drejtohet gruas së tij Mihrije Brahës kur është nervoz.

Këto dhe shumë përgjigje të tjera interesante, ua zbulon videoja e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm