Pushime plot adrenalinë për Gjikon dhe Elitën

By

Gjiko dhe Elita dhe djali Zëri, u arratisën për të shijuar ditët e verës në pushime në Jugun e Shqipërisë.

Mirëpo Gjiko dhe Elita sfiduan veten në një aktivitet pak më ekstrem – natyrisht që pa Zërin.

Ata provuan “sky diving”, dhe po admironin peizazhet e Dhërmiut, nga lart me parashutë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm