Halil Kastrati takohet me Capital T dhe 2po2, ka disa fjalë për reperët

By

Takimet mes Halil Kastratit dhe Capital T-së kanë qenë të shpeshta, por jo vetëm.

Edhe 2po2 shpesh ishte pjesë e takimeve shumë të rëndësishme.

Kastrati i cili qëndron në krye të shoqatës “Jetimat e Ballkanit” – shoqatë kjo që ka ndërtuar me qindra shtëpi dhe ka ndihmuar me mijëra njerëz, është takuar sërish me dy reperët shumë të njohur.

Ai postoi një fotografi në rrjetet sociale dhe pati disa fjalë për ta.

“Me Besnik Canolli 2 PO 2 & Trim Ademi Capital T. Zoti i ruajt”, ka shkruar ai.

Fotografia ka marrë mijëa pëlqime dhe shumë komente./Prive.al

Artikuj të ngjashëm