Buta zbulon detaje nga lidhja e tij romantike

By

Reperi nga Ferizaj, Buta ishte i ftuar në një intervistë në NIN me Alaudin Hamitin.

Buta na zbuloi shumë nga jeta e tij profesionale dhe raportet që ka me kolegët e tjerë të industrisë.

Si rrallë herë, ai foli edhe për lidhjen e tij romantike, dhe zbuloi se bëhen tri vjet që ai është në një lidhje të lumtur.

Ai i referohet të dashurës si “grua” dhe zbuloi se ata të dy jetojnë bashkë.

Ndiqni të plotë intervistën në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm