Ish-banorja e Big Brother bëhet nënë për herë të parë

By

Alba Çobaj, ish-banorja e Big Brother 8, është bërë nënë për herë të parë!

Lajmin e dha përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram, ku zbuloi edhe emrin e bebes.

Ajo u bë nënë e një vajze që i lanë emrin Sofia.

“Nuk gjej fjalët ende ta përshkruaj mrekullinë e atij çasti kur mjekët ma vunë sipër në kraharor dhe unë rilinda. Faleminderit Zot për këtë bekim që na dhe duke na bërë prindër të dashurisë sonë Sofia! Mezi pres të ndaj me ju videon e eksperiencës së lindjes, që sigurisht ishte me e bukura në botë.”- shkruan Alba, në foton ku zbuloi vetëm duart e bebes. /Prive.al

View this post on Instagram

Nuk gjej fjalët ende ta përshkruaj mrekullinë e atij çasti kur mjekët ma vunë sipër në kraharor dhe unë rilinda. Faleminderit Zot për këtë bekim që na dhe duke na bërë prindër të dashurisë sonë Sofia 🙏🏻❤🎀 Mezi pres të ndaj me ju videon e eksperiencës së lindjes, që sigurisht ishte me e bukura në botë. Falë përkushtimit dhe stafit të mrekullueshëm të maternitetit "Koço Gliozheni", falë mamive Nina, Moza dhe pjesës tjetër, gjithçka shkoi perfekt dhe u jam pafund mirënjohëse. Faleminderit dhe mjekut tim të besuar, Helidon Klosi, i cili e bëri rrugëtimin tim dhe të Sofias më të lehtë e më të bukur. Të duam shumë Sofia jonë e shpirtit ❤🙏🏻 Mami Alba dhe babi Migeni të kanë arsyen e jetës 👨‍👩‍👧❤ #babySofia 🎀❤ #family ❤👨‍👩‍👧

A post shared by Alba Çobaj (@albasarahcobaj) on

Artikuj të ngjashëm