E papritura ndodh kur Ami i thotë Ermalit të kujdeset për djalin

By

Kur Ami të kthehet në shtëpi, nuk do të jetë shumë e lumtur me çfarë ka ndodhur.

Djali i çiftit Joeli kishte hyrë në banjë, ka gjetur një brisk elektrik të rrojës, dhe kishte prerë një pjesë të flokëve tij.

Atë moment, Ermali e kishte xhiruar, ndonëse Ami e kishte lënë atë të kujdeset për Joelin.

Por kur mami nuk është në shtëpi e papritura ndodh. Tani Joeli duhet të rruaj gjithë kokën e tij, por të paktën familja do kenë një histori qesharake për të treguar…pas një kohe. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm