Puna e Valdrin Sahitit në tapetin e kuq të Brit Awards

By

Dua Lipa s’ishte përfaqësimi i vetëm shqiptar në Brit Aëards.

Edhe puna e një tjetër shqiptari u pa në tapetin e kuq. Fjala është për dizejnatorin Valdrin Sahiti i cili me kreacionet e tij mbërriti deri në eventin e madh.

Vajzat e grupit Little Mix i kanë besuar veshjen Sahitit dhe duket se nuk kanë gabuar.

Ato janë klasifikuar në mesin e të veshurve më mirë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm