“Me fol me juve për krejt senet që kanë ndodhur,” Valdrina u jep një premtim ndjekësve

By

Valdrina ka bërë reagime të reja në Instagram mbi krizën që po kalon me Valdetin.

Në një postim të publikuar në llogarinë e saj, Valdrina u premtoi ndjekësve që këto ditë do të tregojë të gjithë rastin dhe të gjitha gjërat që kanë ndodhur mes saj dhe Valdetit.

“Hej njerëz! Kom vendos këto ditë: (Ju tregoj saktë kur dhe në sa ora) me hy live dhe me fol me juve për krejt ket rastin edhe senet që kanë ndodhur”.

“Ju dua! Faleminderit për krejt kto fjalë dhe mesazhet,” shkroi Valdrina në postimin e saj.

Më poshtë mund ta lexoni të plotë! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm