Gjiko flet për herë të parë pasi u bë baba

By

Pasi Elita bëri të ditur lajmin e ardhjes në jetë të Zërit, djalit të saj dhe Gjikos, emocionet i ka ndarë edhe ky i fundit.

Reperi i shumë hiteve, me një fotografi të përbashkët me djalin, ka rrëfyer të gjitha ndjesitë me rastin e të bërit baba.

“Mirë se erdhe biri im Zëri Gjikolli . Në momentin qe na kape gishtin me dorën tende te vogël na more zemrat rob per tër jeten mu e mamit tend e cila te mbajti 9 muaj e u kujdes per çdo detaj qe ti ta kishe sa me te leht ne barkun e saj ,me të cilen mburrem dhe jam krenar qe o gruja jem ❤️ Babi ju don shume dhe do jetë gjithmonë pranë jush ne çdo moment.” – është shprehur Gjiko në postimin e bërë.

Shumë urime! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm