Më bëj baba të të ngjaj – Lorik Cana dhe djali i tij duken të adhurueshëm në këtë imazh

By

Nga martesa e tij me Italianen Monika Cana, ish kapiteni i kombëtares shqiptare Lorik Cana, ka një djalë.

Vogëlushin që tani ka mbushur 3 vjeç, Cana e quajti Boiken një emër ky tipik shqiptar.

Dhe baba e bir ata kalojnë shumë kohë bashkë, meqë Cana tani nuk është aktiv në futboll si ishte dikur.

Një imazh i publikuar në Instagram nga Loriku na i mori zemrat.

Ai dhe Boiken janë veshur krejtësisht njëjtë gjatë pushimeve në Dubai të Emirateve të Bashkuara, dhe po duken të adhurueshëm. /Prive.al

View this post on Instagram

👨‍👦❤️🌅

A post shared by Lorik Cana (@lorikcana) on

Artikuj të ngjashëm