Publikohen fotot e dasmës së supermodeles së famshme

By

Ditë pasi u kurorëzua në një ceremoni luksoze në St Barts, modelja e Victoria’s Secret Devon Windsor ka ndarë albumin e dasmës.

Image result for devon windsor wedding photos

Duke postuar disa të shkrepura nga dita në llogarinë e saj në Instagram (si dhe disa nga dhëndri Johnny Dex), Windsor dha një pamje edhe më të afërt të fustanit të saj mahnitës nga dizajneri Zuhair Murad.

Fustani gjysëm transparent paraqiste detaje të hollësishme me dantellë. Nusja përfundoi pamjen e saj folët lehtë të valëzuar, një palë vathë të thjeshtë dhe sandale me takë. Dhëndri kishte veshur një kostum të bardhë.

Image result for devon windsor wedding photos

Image result for devon windsor wedding photosImage result for devon windsor wedding photos

Image result for devon windsor wedding photos

Image result for devon windsor wedding photosImage result for devon windsor wedding photos

 

Artikuj të ngjashëm