Modelja e famshme kapet me një të dashur misterioz

By

Edhe pse nuk ka kaluar shum kohë që nga ndarja e Irina Shayk dhe Bradley Cooper, modelja është pare disa herë me një njeri misterioz.

Ja çfarë dimë deri më tani: Irina dhe Bradley u ndanë në korrik pas katër vitesh së bashku dhe në mes të thashethemeve për Bradley dhe Lady Gaga të A Star Is Born.

Irina Shayk and man

Që nga ajo kohë, Irina po zotëronte absolutisht Instagram-in me foto të udhëtimeve dhe pushimeve në Islandë. Tani, duket sikur ajo po vazhdon dhe po del në takime përsëri, por askush nuk e di kush është ky “djalë misterioz” akoma.

Irina Shayk and man

Të gjithë e dimë se ata shkuan për shëtitje të Mërkurën pasdite në New York City dhe u panë duke lënë Hotel Mercer së bashku.

 

Burimi: Cosmopolitan.com

Artikuj të ngjashëm