Baby G bën tatuazh në një pjesë të ndjeshme (FOTO)

By

Tatuazhet janë shumë në trend viteve të fundit.

Ka shumë njerëz që kanë tatu në trup por janë artistët ata që kanë më tepër, por jo të gjithë.

Së fundmi, Baby G e ka zbuluar një prej tyre.

Këngëtarja e cila jeton në Londër, postoi një fotografi në Instagram duke treguar se ka bërë një tatuazh brenda buzës së poshtme, një vend goxha i ndjeshëm.

“Pretty”, është fjala që ajo ka zgjedhur ta bëj dhe ju mund ta shihni më poshtë.

Ndryshe, këta muaj priten projekte të reja nga Baby G./Prive.al

Artikuj të ngjashëm