Kjo është dhurata më e veçantë që Renée mori për ditëlindje

By

Dy ditë më parë, Renée, vajza e Nora Istrefit dhe Robert Berishës festoi ditëlindjen në një event me shumë fëmijë të ftuar.

Të nesërmen, Nora ka nisur të ndajë me publikun fotografi nga festa duke zbuluar më shumë nga atmosfera dhe pjesa më interesante – dhuratat.

Çfarë mori Renée për ditëlindjen?

Në mesin e shumë dhuratave që merren për ditëlindje, një prej tyre ka qenë më e veçantë.

Për ditëlindje, Renée mori një papagall, që siç shihet e ka gëzuar shumë. /Prive.al

View this post on Instagram

♥️ @granddecor

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

Artikuj të ngjashëm