Për ditëlindje, Bebe Rexha publikon projektin e ri (VIDEO)

By

Bebe Rexha sot feston ditëlindjen.

Në përvjetorin e saj të 29-të, këngëtarja shqiptare me famë botërore vendosi ta publikojë këngën e re.

“Not 20 anymore” quhet projekti të cilin e solli me videoklip.

Projektin e ri, Bebe kishte disa ditë që po e paralajmëronte dhe ju tashmë mund ta shihni dhe ta dëgjoni të plotë në videon e mëposhtme.

Gëzuar ditëlindjen Bebe./Prive.al

Artikuj të ngjashëm