Gold AG i habitur me lajmet që po lexon për veten

By

Në një postim të fundit në llogarinë e tij në Facebook, Gold Ag ka reaguar shumë i agravuar në lidhje me titujt që ai ka lexuar nëpër portale vendore gjetkë.

Në një titull ai kishte lexuar se është bërë baba, se bashkëshortja e tij ka sjellur në jetë fëmijën që çifti po presin, dhe një titull tjetër që pretendon se reperi është në zi shkak se një i afërm i tij ka ndërruar jetë – por që për të asnjëra nuk është e vërtetë.

“Qe portalet tona me 400.000 e kusur LIKE, bojn titull te pa vertete per pak perfitim.Nuk e di kush duhet me u mare me keto lloj portale qe dje kishin thon qe Gold AG bohet baba e sot mpaska nderru jete dikush e prap une asnjonen spe di !!!”, shkruan ai.

Artikuj të ngjashëm