Planifikon udhëtim për në Itali, Dua Lipa has në probleme

By

Pop ylli me prejardhje nga Kosova, Dua Lipa është në kulmin e karrierës, e kjo bën që ajo të jetë e stëngarkuar me projekte dhe shfaqje në të gjitha vendet e botës.

Por, në një udhëtim që këngëtarja e famshme kishte planifikuar për Itali ka hasur në disa probleme.

Dua në një postim në ‘Instagram’ ka treguar se i janë anuluar gjithsej katër fluturime dhe ka arritur bë Florence të Italisë pas 10 orësh.

“Katër fluturime të anuluara, por 10 orë më vonë arrita në Florencë”, ka treguar Dua. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm