Blunt i kundërpërgjigjet Ledrit dhe zbulon vendimin e ri

By

Pasi Ledri Vula i dha përgjigje Blunt dhe Real ditën e djeshme, dyshja i janë rikthyer postimeve.

Kësaj rradhe ka qenë Blunt ai që ka thënë fjalën e tij duke ju përgjigjur Ledrit.

Prive.al ju sjell më poshtë fjalën e transkriptuar, shoqëruar me dy fotomontazhë të postuara nga Blunt në InstaStory.

‘Ju keni menu qe Shaolinat janë **sy dhe nuk dalin mo kurrë me sqaru? Keni gabu, ju jeni f**ing **ssies.Oj qika jem, me kallxun fanset e tua 10 vjeçare, më thanë që kishe bo plan me kajt. Cka u bo qika jem kshtu? Pse u ktheve prapë në këtë temë vlla? Na e kryjtëm, ta kena thon mendimin që e kena për ty edhe krejt njerëzit që na njohin, edhe ti e di që na jena me të drejtë e tij jo. Ku e ki problemin tash? Na kishe jep respektin për cka kena bo por po harron qika jeme që na hala jena nishat edhe kena me marr në dorë hip-hopin. Prej këtij momenti na s’dojna mu marr me juve. Ju grahni punëve tuja. Na kena me ju la me hip-hop. Qika jeme, kiss, kiss, bye-bye.

Artikuj të ngjashëm