Videoja bëhet virale: Madonna deklaron se është lezbike?

By

A e ka konfirmuar Madonna se është gay? Muhabetet rreth seksualitetit të këngëtares legjendare nisën pasi këngëtarja ndau një video të pazakontë në llogarinë e saj në Tik Tok.

Në video shihet se këngëtarja hedh reçipetat në koshin e plehrave, por humbet në shenjë teksa copa e pëlhurës bie pranë koshit të plehrave. Kamera kthehet përsëri te Madona, kur ajo thjesht largohet. Megjithatë, ajo që nxiti fansat ishin fjalët që ndezën në video: “Nëse nuk e qëlloj, jam homoseksuale!”

Videoja tërhoqi shpejt vëmendjen e fansave të cilët brohoritën dhe lavdëruan këngëtaren 62-vjeçare për daljen hapur.

“A pashë daljen hapur të Madonna-s, mirë për të,” shkroi një fans, si ET Canada. ndërsa një tjetër shkroi: “Mirë se erdhe”, – duke ia bashkangjitur flamurin e LGBT.

View this post on Instagram

A post shared by Madonna (@madamex84)

Madonna dhe seksualiteti i saj kanë qenë gjithmonë një temë diskutimi, dhe veprimet e saj publike kanë bërë që shumë njerëz të mendojnë se ajo mund të jetë e interesuar për zonjat.

Videoja vjen pasi Madonna u pa duke u puthur me reperen domenikane Tokischa në Javën e Modës në Nju Jork. Së fundmi ata kanë bashkëpunuar për versionin remix të këngës së Madonna-s të vitit 2005 ‘Hung Up’.

Jo vetëm Tokischa, në të kaluarën, Madonna ka puthur shumë personalitete të njohura si Britney Spears, Nicki Minaj e të tjerë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm